Trakya Esmer Escort Bayan Vildan

Sonbahar yaklaşırken hangi cilde hangi bakım türü uygun düşer öğrenmekte fayda var. Cilt en çok yaz mevsiminde ihmal ediliyor. Güneş ışınlarına maruz kalan cilt yaz mevsiminden çıkınca savaştan çıkmış gibi oluyor. O yüzden sonbahar için yapacağınız cilt bakımı çok büyük önem taşıyor. Suya aç kalmış cildinizi tazeleyin ve onu tekrar sağlıklı, pırıltılı ve pürüzsüz bir hale getirin.

Cilt uzmanlarının tavsiyelerini dinleyin ve onları uygulamaya koyulun. Cildinizin ölü hücrelerden arınmasını sağlamak için haftada en az bir kere cildinizi temizlemelisiniz. Çünkü ölü hücreler cildiniz üzerinde birikir ve teninizin donuk ve solgun görünmesine sebep olur. Cildinizdeki ölü hücrelerden bir an önce kurtulun! Hamamlarda fasıllarla bu işlemi daha eğlenceli bir hale getirebileceğinizi de hatırlayın.

Gül suyu bu konuda oldukça işinize yarayacaktır. Gül suyunun nimetlerinden faydalanın ve cildinizdeki ölü hücreleri önce yüzünüzü yıkayarak ve ardından gül suyu ile gözeneklerinizi sıkıştırarak temizleyin. Sakın makyajınızı silmeden uyumayın! Bakımlı bir kadına bu hareket hiç yakışmıyor! Makyajınızı temizledikten sonra cildiniz için tonik kullanabilirsiniz. Cildinizdeki hücrelerin yenilenmesi içinse cildinize nemlendirici maskeler uygulayın. Nemlendirici maske sonrası ve her gün yaptığınız ufak bakımlarla cildiniz ışıl ışıl olacak ve sonbahara hazırlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir