Trakya Bakire Escort Bayan Nilgün

Anında 10 Yaş Genç Görünmenin Yolları Nelerdir? Her bayanın en büyük arzusu aslında genç ve bununla birlikte de güzel görünmektir. Özellikle 30’lu yaşlardan itibaren bayanlarda bu istek ve telaş başlıyor. Bu konuda birçok araştırma yapıldı ve yapılan teknikler sayesinde de bulunduğunuz yaştan 10 yaş daha fazla genç ve güzel görünmenin sırlarını sizlerle paylaştık.

Anında 10 Yaş Genç Görünmenin Yolları Nelerdir?

Genç Görünmek için İlk Şart Kaşlar!

Genç görünmek isteyen bayanlar ilk önce kaş şekillerine de dikkat etmek zorundalar. Bu nedenle de kaş kalınlığını önemsemeliler. Kaşın kalın olması yaşı daha genç gösteriyor ve artık son dönemlerde de kalın kaş modası çıktığında dolayı modaya da uygun oluyorsunuz.

Göz Makyajında Siyah Kullanmayın!

Yaşı ortaya çıkan nedenlerden ilki; kaşken, bir diğeri de göz makyajı olmaktadır. Gözlerde yer alan çizgiler yaşın daha genç daha yaşlı olarak görünmesine neden oluyor. Bu nedenle de göz makyajınızda daha çok açık renkler kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Genç Görünmek için Primer Kullanın!

Kaşlarınızı kalınlaştırıp göz makyajınızı açık renk tonlarında tercih ettiyseniz; o halde sıra artık cilt bakımına geldi. Yüzünüzde bulunan çizgiler de yaşı ortaya çıkardığından dolayı cildinize primer uygulamanızı tavsiye ederiz.

Kapatıcılar Sizin Arkadaşınız…

Özellikle yaşınız 40’lara merdiven dayadıysa artık gözaltlarınızda torbalar ortaya çıkmış olabilir. Bu nedenle de gözaltlarınızda yer alan torbaları yok etmek için gözaltı kapatıcıları ile arkadaş olmanız ve hatta yanınızdan da ayırmamanız gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir