Tekirdağ Escort Jale

Bu Bahar Yiyebileceğiniz En Güzel Besinler, Yazın gelirken yanında birçok nimeti de beraberinde getiriyor. Bunlara tatil deniz güneş ve yiyecekler de dâhil. Yaza formda girmeye hazır mısınız? Yaz sezonunda bu gıdaları bulmak çok kolay.

Bu Bahar Yiyebileceğiniz En Güzel Besinler!

Yalancı İğde

Bu süper gıda genç bir cilt için çok önemli etkiler sağlıyor. Omega 7, yağ asitleri, vitaminler, mineraller, omega 3 içeriyor. Ve 190 bitkisel besin arasından en yüksek kaynak oranına sahip.

Roka

Roka yaz aylarının gelmesiyle birlikte soframıza koymamız gereken gıdalar arasında yer alıyor. İçerdiği A vitamini, C vitamini ve K vitamini ile birçok fayda sağlıyor. Ayrıca marula göre 4 kat daha fazla kalsiyum içeriyor.

Erik

Erik yaz ortalarına doğru sahip olabileceğimiz bir gıda. Araştırmalarda görülüyor ki C vitamini ve oldukça yüksek olan demir ile fayda sağlıyor. Sürekli tüketildiğinde ise doğal bir antioksidan görevi  yapıyor.

Nar

Nar tüketimi kan şekeri dengelenmesinde büyük bir fayda sağlıyor. Ayrıca kalp krizi ve yüksek tansiyon riskini azaltıyor ve kan damarlarının iyileştirilmesi üzerinde de olumlu bir etkiye sahip. Yazın bize sunduğu doğal gıdalardan yararlanmamız gerekir ki sağlık açısından vücudumuzu doğal bir düzene sokabilelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir