Tekirdag Escort Bayan Işıl

Ekmek Mayası ile Cilt Bakımı Nasıl Yapılır? Doğal malzemelerle cildi genç tutmak özellikle daha mümkün. Ekmek mayası içerisinde bulunan vitaminler sayesinde cilt gergin durur ve cildin elastik yapısı güçlenir. Kırışıklıkları önler ve her zaman cildi canlı tutar. Kırılan tırnakları onarır ve saçlara mükemmel bakım sağlar. Maya içerisine koyacağınız farklı malzemeler ile cildinizi canlandıracaksınız.

Ekmek Mayası ile Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

1 çorba kaşığı mayayı süt ile ezin ve cildinize sürün. 20 dakika bekleyin. Cildinizi yıkayın ve pürüzsüz hale geldiğini sizler de görün. 1 çorba kaşığı zeytinyağını hafif ısıtın ve içerisine 1 çay kaşığı bal ve 1 çorba kaşığı maya katın. Karıştırın ve cildinize sürün. Cildinizden ovarak çıkarın.

Doğal krem elde edebilirsiniz. Bir paket yaş maya içerisine 1 çorba kaşığı şeker koyun ve iyice ezin. Yüzünüze sürün. 15 dakika bekletin. Cildiniz yumuşacık olur. El kremlerinizin içerisine sütle ezilmiş maya ilave edebilirsiniz. Maya gençlik iksiridir. Düzenli kullanım sonucunda sizler de fark edeceksiniz ki cildinizde kırışıklıkların yok olduğunu. Eskiden maya ile güzelleşmenin sırlarını keşfedenler şu an çoğu kremde mayanın gücünü keşfetmiş durumdalar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir