Lüleburgaz Otele Gelen Escort Bayan Gonca

Cildimizin Düşmanı Selülit ve Tedavi Şekli! Selülit… İsmi bile ürkütücü. Özellikle de biz bayanların en korkulu rüyalarının en başında gelir, hatta kısaca kabus da diyebiliriz. Aslında hepimiz çok iyi bilsek de bilmeyenler için şu şekilde kısaca özet geçebiliriz.

Cildimizin Düşmanı Selülit ve Tedavi Şekli!

Selülit; hepimizin de bildiği gibi özellikle de bacaklarda oluşan basenlerde oluşan benzetmek gerekir ise, bozulan deri ve yağ dokusunun, sıkıldığı takdirde, ya da her hangi bir halinde, portakal kabuğu görünümü almasına verilen addır.

Sıcak yaz aylarının gelmesi ile birlikte güneş kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladı, sıcak yaz havası tenimizi kasıp kavurmaya başladı bile. E tabii yaz denince de akla gelen malum 3 ‘ lü var şimdi. Deniz kum ve güneş 3 ‘ lüsü. Malum tatil sezonun un açılması ile birlikte, bayanları özellikle de genç kızlarımızı bir telaştır ki aldı gidiyor. Yaz sezonu, deniz sezonu demek, deniz sezonu da bikini sezonu demek.

Peki, nasıl giyilecek bu bikiniler korkusuzca? Selülitsiz bacaklara sahip olmak sadece hayal mi ‘ Tabii ki de değil. Eğer vücudunuza gereken özeni gösterir, gerekli egzersizleri yapar ve yediğiniz içtiğiniz yiyecek ve içeceklere dikkat ederek sağlığınıza özen gösterir iseniz, tabii ki sütun gibi kusursuz selüloitsiz bacaklar da hayal değil.

Selülitin önce ne olduğunu ve neden olduğunu sebeplerini öğrenir isek; önlemimizi ona göre alır, ve selülit ile mücadele edebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir