Kırklareli Travesti Escort Yeşim

Siz de Şeker Bağımlısı mısınız? Birçok kişi hayatında şekerin yeri çok farklıdır. Yalnız şeker çok zararlı maddedir. Önemli olan şekere bağımlı kalmamak. Peki, şekere bağımlı mısınız bunu nasıl anlayabilirsiniz?

Siz de Şeker Bağımlısı mısınız?

Karnınızın tok olmasına rağmen hala şeker veya çikolata yeme isteğiniz var ise kendinizi sorgulayın. Gerçekten tadını çıkarmak için mi yoksa duygularınızın esiri olduğunuz için mi? Eğer cevabınız duygusal açlık içinse bunu bastırmak için koca bir bardak su tüketin.

Sık sık hamur işi veya karbonhidrat içeren besinler tüketmek istiyorsanız tehlikedesiniz. Şeker bağımlısı olan kişinin en çok isteyeceği şeyler bu ürünlerden. Bunlardan kaçınmak için bol lifli gıdalara yönelin.

Sürekli baş ağrısı, baş dönmesi, bitkinlik, halsizlik gibi şikâyetleriniz varsa bunlarda sizin şeker bağımlısı olduğunuzun bir göstergesidir.

Çok mu tuzlu besin istiyor ve tüketiyorsunuz? Aşırı tuzlu besin tüketim isteği de şeker bağımlılığına işarettir. Tuzlu beslenme tarzı da oldukça tehlikelidir. Ödem, tansiyon gibi tehlikeli sağlık problemleri oluşur. Bu durum da sizin şeker bağımlısı olduğunuzun habercisidir.

Bu bağımlılığın üstesinden gelmeniz mümkün! Bunun için bol lifli gıdalar ile beslenin. Şekersiz içecekler ve yiyecekler tüketin. Tuzu da tamamı ile hayatınızdan çıkarın. Aklınıza bu durum geldikçe bol bol su için. En önemlisi de egzersizi unutmayın. Özellikle her gün en az 30 dakika boyunca tempolu yürüyüş yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir