Kırklareli Balıketli Escort Bayan Gözde

Cilt Lekeleri için Ev Yapımı Maske Tarifi, Cilt lekelerinden bunalmış kadın ve erkekler için evde uygulanabilen doğada bulunan şifalı bitkilerden hazırlanan bitkisel maske tarifiyle cilt lekelerinden kurtulabilirsiniz. Bitkisel cilt maskeleri cilt yorgunluğunu alması yanı sıra daha diri ve genç bir cilt görünümü kazandırıyor.

Cilt Lekeleri için Ev Yapımı Maske Tarifi

Size evde kendiniz uygulayabileceğiniz cilt maskelerinden biri olan muz maskesi tarifini ve uygulama şeklini anlatacağız. Muz maskesi nasıl hazırlanır nasıl yapılır ve ne şekilde uygulanacağı yanımızın devamında. Öncelikle cilt maskemizin hazırlamasına geçmeden önce cilt maskesi için gerekli olan malzemelerimizi hazırlayalım malzemelerimiz sırasıyla bir adet yarım muz bir yemek kaşığı kadar kaymak bir tatlı kaşığı süzme bal ve bir tatlı kaşığı nişasta.

Hazırlanış Şekli

İlk olarak yarım muzu iyice eziyoruz sonra ezilen muzun içine nişasta ve balı koyup koyu bir kıvama gelene kadar karıştırıyoruz daha sonra içine kaymağı ekleyerek cilt maskemizi hazır hale getiriyoruz

Cilt maskesini yüzünüze uygulamadan önce cildinizi iyice temizleyin ve daha sonra maskeyi cildinize sürün uygulanan cilt maskesi yarım saat bekledikten sonra temiz ve ılık bir su ile temizlenmeli ve ciltte gül suyu ile tonik yapılabilmelidir. Muz maskesi cilt lekelerinin giderilmesinde, cildin canlılık kazanmasına, cildin kurumasına engellemeye yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir