Eve Gelen Trakya Escort Buse

İnce ve Kalın Telli Saçların Temizliği ve Bakımı Nasıl Yapılır? Saçınızın teli öyle ince ve hafif ki, kafanızda çok az saç varmış gibi duruyor. Kalın telliler de tam tersi olmaktadır. İnce telli saçlara sahip kadınlar bizce reklam filmlerinin yıldızları gibi görünüyorlar.

İnce ve Kalın Telli Saçların Temizliği ve Bakımı Nasıl Yapılır?

Tarağı saçınıza değdirdiğinizde tarak akıp gidiyor. İnce telli olup aynı zamanda saçlarınız normal, kuru veya yağlı da olabilir. Bu durumda siz kendiniz karar vermelisiniz şampuanınıza. İnce telli saçlarınızı sadece kalınlaştırmak istiyorsanız, o zaman kalınlaştırıcı ürünleri kullanmanızı tavsiye ederiz. İnce telli saçlarınızdan memnunum diyorsanız, size tavsiyemiz haftanın sadece iki veya üç günü saç kremi kullanın ve mutlaka her yıkamadan sonra kalınlaştırıcı, daha sonra da saçta kalıcı olan ürünler kullanın. Bu şekilde yapıldığı vakit saçlarınız daha bir kaim olacaktır.

Kalın Telli Saç Temizliği Ve Bakımı

Kaim telli saçlara sahip olanların sanıldıkları kadar çok saçları bulunmamaktadır. Sadece saç telleri çok kaim bir şekilde bulunduğundan saçları gür durmaktadır. Eğer saçlarınız parlaksa gayet sağlıklı saçlara sahipsiniz demektir. Kaim telli saçların özellikleri bakımından genelde kuru olurlar, tabi bunun da istisnaları bulunmaktadır. Saçınızı inceltmeyi düşündüğünüze ihtimal bile vermemeniz saçlarınız için önemli bir durumdur. Size tavsiyemiz sadece saçlarınızı çok sıcak olan bir suda durulamayın ve mutlak surette saç kremleri kullanın. Çünkü kalın telli saçlar genelde kuru olur. Saçlarınızın doğal güzelliğini koruması için haftada bir kere mutlaka bakım ve her yıkanmasından sonra bol bol serum uygulayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir