Edirne Ucuz Escort Bayan Naz

Cildinizi Besinlerle Genç Tutun! Cilt yapınızı genç tutabilirsiniz. Besinlerden alacağınız vitaminlerle kırışıklıkların önüne geçmeniz mümkün. Doğada her şey saklı, önemli olan düzenli yemeniz. İlk olarak kuru yemişlerden olan fındık düzenli tüketilmeli. Somon balığı içinde bulunan vitaminler, fındıkta bulunur. Koyu yapraklı sebzeler ise akneli ciltler için çok faydalı. Isırgan, ıspanak, karalahana bolca tüketilmeli.

Cildinizi Besinlerle Genç Tutun

Balık haftada üç kez tüketilmeli. Sardalye ve somon balığı önerilir. Brokoli ise sizleri güneş lekelerinden ve cilt kanserinden korur. Düzenli su içmeyi asla ihmal etmeyin. Havuç suyu her gün bir su bardağı tüketirseniz kırışıklıklarınız azalır. Elma suyu da cildi besler.

Kayısı ve karpuz mevsiminde bolca tüketilmeli. Yağsız yoğurt mümkünse her gün yenmeli. Peynir mayalı olduğu için uzak durun. Soya, hücreleri yeniler. Yulaf ezmesi ise cilt üzerindeki toksinleri atar. Sağlıklı bir cilt için mutlaka içten beslenmeye dikkat edin. Kremler sizleri dıştan sağlıklı gösterse de geçicidir. Önemli olan besinlerden gerekli vitaminleri almanız. Sofranızdan salata eksik etmeyin. Her gün bir bardak elma sirkeli su için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir