Çorlu Sınırsız Escort Bayan Merve

Tatlı Krizi Mi Başa Çıkabilirsiniz! Tatlı krizine mi giriyorsunuz? Diyet bozulacak diye mi endişeleniyorsunuz? Endişelenmeyin, ufak bilgiler ile bu krizleri aşabileceksiniz. Nasıl mı?

Tatlı Krizi Mi Başa Çıkabilirsiniz!

Çoğu bayanın tutkusudur çikolata yemek. Çikolata yiyerek mutlu olanlarımız bile var. Ama diyete başlanıldığında ilk vedalaşılacak şeydir çikolata. Bitter çikolata olarak diyette çikolata tüketebilirsiniz ama abartmamak şartıyla. Kare çikolata olarak bilinen çikolatadan 3 kerecik tüketebilirsiniz. Krizde ortadan kalkmış olur.

Eğer çikolata yemek istemezseniz 3-4 kayısı, incir, badem de tatlı krizinizi ortadan kaldırmaya yardımcı olacaktır.

Meyve tükettiğiniz zamanda krizleri önlemiş olabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta meyvedeki şeker oranın fazla olduğudur. Tek porsiyon meyve idealdir. Abartıya kaçarsanız diyetiniz çöpe gider.

Ara öğün atlamamaya özen gösterdiğiniz zamanlarda krizi önlemiş olabilirsiniz. Aç dururken kan şekeriniz düştüğünde tatlıya daha çok ihtiyaç duyacaksınız.

Eğer illa tatlısız yapamıyorum diyorsanız sütlü tatlıları tercih edebilirsiniz. Şerbetli tatlılardan daha az kaloriye sahiptir sütlü tatlılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir