Babaeski Sınırsız Escort Bayan Hilal

Çatlaklardan Nasıl Kurtulunur? Birçok kadının ortak derdi olan hızlı kilo alıp verme ya da doğum sonrası oluşan çatlaklardan kurtulmak artık çok kolay.

Çatlaklardan Nasıl Kurtulunur?

Bir kadın için vücudu her şeydir. Bir bayanı kadın yapan en önemli vücut kıvrımlarını oluşturan hatlarda çatlakların oluşması özellikle ergenlik döneminden itibaren hızlı kilo alıp verme, düzensiz ve dengesiz beslenme ve hamilelik sonucunda ya da genetik nedenlere bağlı olarak ortaya çıkar. Ve bu çatlaklar, kalça, bacak, bel etrafında, göğüs ve diz arkalarında enine ve boyuna olarak ince-beyaz çizgiler olarak kendisini gösterir.

Sizlerle paylaşacağımız en önemli nokta ise çatlaklardan kurtulmak %100 mümkün değildir ancak gelişen teknolojiyle birlikte ortaya çıkan yöntemler, çatlakların iyileştirilerek doku kalitesinin artırılmasından yanadır.

Dr. Levent Türbedar bu konuda şunları söylemektedir. Vücut çatlaklarının bir deri yırtılması olduğuna değinmektedir. İlk oluşumunda pembe olan görüntü ilerleyen zamanlarda mora, beyaza ve sedef rengini almaktadır. Sadece renkte bir değişim söz konusu olmamakla birlikte derideki esnemelerin yoğunluğuna bağlı olarak kabarık veya çukurlaşmış görüntüler de söz konusu olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir