Anal Yapan Edirne Escort Hale

Yaz Mevsimi için Tavsiyeler! Temmuz ayını da geride bırakmaya çok az bir süre kaldı. Yaz mevsiminin en sıcak ve neşeli ayı olan Ağustos’ta herkes akın akın plajlara gidecek ve koca bir yılın stresini atmaya çalışacak. Bu süreç için takipçilere yaz modası hakkında birkaç önerimiz bulunmaktadır.

Yaz Mevsimi için Tavsiyeler!

Öncelik olarak unutmamanız gereken, sade ve şık kombinler elde etmemizdir. Kısa ve öz şekliyle, ne kadar şık bir görüntümüz olabilir onların tavsiyesini bu yazımızda bulabilirsiniz. 3 parçadan mürekkep bir yaz modası izlemeniz, sizin için faydalı olacaktır. Bir pantolon, bluz ve aksesuar olarak da çanta ile müthiş bir kombin yakalayabilirsiniz. Renkler konusunda tercih tamamen size ait olsa da, bizim de birkaç tavsiyemiz bulunmaktadır.

Bilhassa yaz mevsiminde tırnaklarına önem veren kadınlar için oje konusu hayli çetrefillidir. Beyaz ya da bordo renkli ojelerin kullanımı artık eskide kalmış ve modası geçmiş uygulamalardır. Bunun için biz, size doğa renklerini önermekteyiz. Sanatsal çağrışımları da bulunan neon pembe rengi, fıstık yeşili ya da sarı; tırnaklarınız için bir renk cümbüşüne davet olabilir. Eğer istek, heves ve yeteneğiniz varsa da tırnaklarınıza çeşitli resimler ya da desenler çizmeyi deneyebilirsiniz.

Eğer yaz mevsiminde arkadaşlarla vakit geçirmeyi seviyor ve sürekli sosyal ortamlarda bulunuyorsanız bronzlaştırıcı pudraları da kullanabilirsiniz. Çeşitli minerallerden oluşan bu pudraları özenle seçmeli ve vücudunuzun renk tonuna göre iyi bir tercih yapmalısınız. Unutmamanız gereken en önemli şey ise, doğal olmaktır. Bu sakın ihmâl etmeyin. Ve yaz başlasın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir