Trakya Gerçek Resimli Escort Bayan Seher

Kış Günlerinde Cildinizi Canlandırmak için Tüyolar! Soğuk kış günleri sadece psikolojinizi değil cildinizi de olumsuz etkiliyor olabilir. Belki de bu kış onu kış bakımı ile biraz şımartmanız gerekiyor olabilir. Dışarısı soğuk, içerisi sıcak ve kuru. Bu ani değişimler sizin de cildinizi zorluyordur. Havanın soğuması ile cildiniz yağ üretimini yavaşlatarak kuru bir cilt oluşturuyor. Aşırı soğuk havalarda ise ciltte incelme, yanma veya pul pul dökülme yaşayabilirsiniz. Cildiniz bu soğuk kış günlerinde ekstra bir yardıma ihtiyaç duyuyor.

Kış Günlerinde Cildinizi Canlandırmak için Tüyolar!

Cildinizi nemlendirmek için nasıl bir krem tercih etmelisiniz? A, B ve E vitamini içeren, ceviz yağı ile desteklenen bakım kremlerini tercih ederek başlayabilirsiniz.

Ellerinizi sık sık yıkıyorsanız nelere özen göstermelisiniz? Ellerinizi sık yıkıyorsanız ılık su ve yumuşak sabun ile yıkamaya özen gösterin.

Kış aylarında duş alırken nerelere özen göstermelisiniz? Duş alırken ise ılık su ile duş almaya özen gösterin. Aslında bu konu hakkında yazdığımız Sıcak Su İle Duş Cildi Kurutuyor yazımızı inceleyebilirsiniz. Duş sonrası vücudunuzu nemlendirici krem ile nemlendirmeyi unutmayın.

Kışın çatlayan dudaklara ne iyi gelir? Kış aylarında soğuktan cildiniz gibi dudağınız da çatlar ve kuru. Dudak nemlendirici kreminizi yanınızdan ayırmamaya özen gösterin. Sık sık kullanarak dudaklarınızı koruyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir